İade Politikası

7 günlük bir iade politikamız vardır, bu da iade talebinde bulunmak için ürününüzü aldıktan sonra 7 gününüz olduğu anlamına gelir.

İade talebinde bulunabilmeniz için ürününüzün size ulaştığı şekilde, kullanılmamış, etiketleri üzerinde ve orijinal ambalajında olması gerekir.

Ayrıca makbuz veya satın alma belgesine de ihtiyacınız olacaktır.

İade işlemini başlatmak için info@pykea.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lütfen iadelerin aşağıdaki adrese gönderilmesi gerektiğini unutmayın: [IADE ADRESINI GIRINIZ]

İadeniz kabul edilirse, size bir iade kargo etiketinin yanı sıra paketinizi nasıl ve nereye göndereceğinize ilişkin talimatlar göndereceğiz. Önce iade talebinde bulunulmadan bize geri gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

Herhangi bir iade sorusu için info@pykea.com adresinden bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.


Hasarlar ve sorunlar
Lütfen siparişinizi aldıktan sonra inceleyin ve ürün kusurlu, hasarlı veya yanlış ürün alırsanız derhal bizimle iletişime geçin, böylece sorunu değerlendirebilir ve düzeltebiliriz.


İstisnalar / iade edilemeyen ürünler:
Özel ürünler (özel siparişler veya kişiselleştirilmiş ürünler gibi) ve kişisel bakım ürünleri (güzellik ürünleri gibi) gibi belirli ürün türleri iade edilemez. Tehlikeli maddeler, yanıcı sıvılar veya gazlar için de iade kabul etmiyoruz. 
Ürününüzle ilgili sorularınız veya endişeleriniz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.


Değişimler
İstediğinizi almanızı sağlamanın en hızlı yolu, elinizdeki ürünü iade etmek ve iade kabul edildikten sonra yeni ürün için ayrı bir satın alma işlemi yapmaktır.

Para İadeleri
İadenizi alıp inceledikten sonra sizi bilgilendireceğiz ve iadenin onaylanıp onaylanmadığını size bildireceğiz. Onaylanırsa, 10 iş günü içinde orijinal ödeme yönteminiz üzerinden otomatik olarak para iadeniz yapılacaktır. Lütfen bankanızın veya kredi kartı şirketinizin de iadeyi işleme koymasının ve göndermesinin biraz zaman alabileceğini unutmayın.
İadenizi onaylamamızın üzerinden 15 iş gününden fazla zaman geçtiyse lütfen info@arigno.com adresinden bizimle iletişime geçin.